Toca Kitchen 2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29 MB
ÜreticiToca Boca
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (29 MB)
1326 kez indirildi

Puanlama

(4 oy)
Loading...

Toca Kitchen 2 oyununda Suşi restoranının şefi olarak oyunda görev alıyorsunuz.

Oldukça eğlenceli ve eğitici bir oyun ve Dünya genelinde oldukça popüler. Şu an Google Play mağazasında 100 Milyon indirilme sayısına ulaşmış durumda.

Toca Kitchen 2 de ister domateslerden kule yapın, salata malzemelerini kaynatın ya da burger hazırlayın tamamen sizin hayal dünyanıza kalmış durumda.

Oyunda istediğiniz malzemeleri seçerek yine istediğiniz mutfak aletlerini kullanarak kendinize özel menüler oluşturabilirsiniz.

Genelde oyunlarda belirli bir ilerleme durumunda oyun içi satın alma menüsüne yönlendirir. Toca Kitchen 2 de böyle bir durum yok. Oyun içi satın alma olmuyor. Bu da oyunu oynayan çocuklar için istenmeyen satın almaların önüne geçmiş oluyor.

Oyun her geçen gün güncelleyerek yeni mutfak gereçleri ekleniyor ve daha çok çeşit oluşturmak için yeni malzemeler ekleniyor.

Oyun Google Play da Çocuklar için kategorisinde yer alıyor ve çocukların hayal dünyasını geliştirmeyi, planlama kabiliyetlerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Son eklenen özellikler ile birlikte Buzdolabında yeni malzemeler, Yemeklerinizi bekleyen yeni karakterler, Daha güçlü karakter tepkileri, Yeni meyve sıkacağı ve fırın gibi özellikler eklenmiş durumda.

1326 kez indirildi
Etiketler: