Su Tüp Takip Programı

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu58 MB
ÜreticiSu Tüp Takip Programı
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (58 MB)
468 kez indirildi

Puanlama

(Henüz Oy Yok)
Loading...

Su ve Tüp bayilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kullanımı kolay ve görsel bir ara yüze sahip programdır. Cid-Plus Caller id cihazı sayesinde arayan numarayı gösterme özelliği ve kayıtlı aboneye ait bilgileri ekrana da gösterme özelliğine sahiptir.

Telefon çalarken arayan kişiye ait tüm bilgileri gösterir. Kullanımı kolay ve görsel bir ara yüze sahiptir. Su takip programı ile beraberinde verdiğimiz CID-PLUS CALLER ID özelliği taşıyan cihazımızla çalışır. Bilgisayarınızda modem olmasına gerek yoktur.
Cid-Plus Caller id cihazı bilgisayarınıza dışarıdan takılır ve bağlayacağınız 3 telefon hattı (yada daha fazla isteğe bağlıdır) numara okur ve yazılıma aktarır.

Bu sistemde müşterileriniz sadece çağrı atarak sipariş verebilirler buda müşteri için çok avantajlı bir durumdur hem kod söylemek hem de telefonda kimseyle görüşmek zorunda değildir.

Çağrı geldiği, anda gelen çağrılar kısmında adı telefonu,adresi çıkacaktır. Siz yokken sizi arayan hiç bir telefonu atlamaz , tüm telefonlar kayıt altına alınır.

İki tarih arası; Sipariş Verenler, Sipariş Vermeyenler, Depozitosu Olanlar, Satmış Olduğunuz Ürünler, İki Müşteri Numarası Arasında Sorgulama, kasa , stok ve veresiye takibi programın en belirgin özellikleridir.

468 kez indirildi