Plex Media Center

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
818 kez indirildi

Puanlama

(Henüz Oy Yok)
Loading...

Plex Media Center, evinizde bilgisayarınız, ev sinema sisteminiz, televizyonuz ya da mobil cihazlarınız arasında fotoğraf, ses, müzik dosyalarının paylaşımını mümkün kılan ücretsiz bir programdır.

Yerel ağınızdaki ses, müzik ve fotoğraflarınıza Plex Media Center kurulu herhangi bir cihazdan ulaşabilmek için ağınızdaki bir bilgisayarda Plex Media Server programı kurulu olmalıdır. Program ile kodek ya da uyumluluk sorunları yaşamadan içeriğinizi dilediğiniz platfrom (Linux, Windows, Mac) ve cihazdan (iOS, Android, Windows Phone 7, Windows 8 – Mobil uygulamalar ücretli olabilir) oynatabilirsiniz. Program ayrıca multimedya dosyalarınızı organize eder, içeriğindeki eksik bilgileri internetten elde ettiği bilgilerle tamamlar ve medya kütüphanenizi görsel olarak iyileştirir.

Plex Media Center programını kullanabilmeniz için Plex Media Server‘ın ağınızda kurulu olması gerekmektedir. Sonrasında Plex Media Center kuracağınız her cihazla (Akıllı telefon, Tablet, PC, Akıllı TV) ağınızdaki filmle ve müziklerinize erişebilirsiniz.

818 kez indirildi