Metin2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19 MB
ÜreticiMetin2
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (19 MB)
416 kez indirildi

Puanlama

(Henüz Oy Yok)
Loading...

Metin2, efsane oyun

Uzakdoğu dövüş sanatlarının fantastik krallığında doğuya has karakterler ve mimari

Uzak doğunun gerçekçi köylerinden geçerek Asyalı savaşçıların atmosferinin aklınızı başınızdan almasına izin verin. Yakın zamanda sadece kılıç ve yayınla savaşmayacaksın, aynı zamanda Çanların ve Yelpazelerin gücünü kullanmayıda öğreneceksin.

Tek seferde birden çok canavara ağır zararlar verebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: Bir canavar yenildiğinde diğerleri peşinizi bırakmaz. Özellikle Metin Taşlarının çevresinde dikkatli olmalısınız!

Bir loncanın üyesi olarak Lonca Savaşlarının sonuçları tüm üyeleri ve loncanın kendisini etkileyecektir. Nadir sığınaklardan birine sahip olmak için savaşmalısın. Loncanın gücü arttıkça sığınağındaki Oyuncu Olmayan Karakterleri kullanma ve onları daha faydalı olmaları için eğitme şansın artacak.

Birlikte yaptığınız savaşlarda kıtanın kontrolü için diğer krallıklardan gelen oyunculara karşı savaşacaksın. Kazanan krallık para ve toprak elde edecek. Daha yüksek bir askeri rütbenin yanı sıra Ün ve Onur kazanacaksın ve diğer lonca üyelerine gelecekteki savaşlarda liderlik edeceksin.

416 kez indirildi