JewelCAD

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu71.5 MB
ÜreticiJewelCAD
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (71.5 MB)
1262 kez indirildi

Puanlama

(Henüz Oy Yok)
Loading...

JewelCAD 3 Boyutludur. JewelCAD sizi alışılmış 2 boyutlu çizimlerin belirsizliğinden kurtarır; JewelCAD istenilen bakış açısından çizimlerinizi izlemenize ve üzerinde değişiklik yapmanıza izin verir.

JewelCAD kolay ve esnekdir. JewelCAD’ in kullanımı ve öğrenimi kolaydır; Artistik ve estetik tasarımlarda yüksek derecede serbestlik sağlayan güçlü form modelleme araçlarına sahiptir; Bütün bu araçlar esnek ve kullanışlıdır; kolayca öğrenilebilir.

Kullanıcı kütaphaneleri… Kuyum sektörü ile ilgili her türlü modelin bir çok örneğini bulabileceğiniz geniş bir kütüphaneye sahiptir. Hazır kütüphaneler, montaj ve mücevher kalıplarından oluşan basit bölümler ile kullanıcı tarafından oluşturulmuş ve zenginleştirilmiş özgün modeller içerir. Bunları düzeltmek ve düzenlemek ekrandaki görünüm kadar kolaydır.

Kâğıttan ekrana 3 boyutlu çizimleriniz bilgisayarda minimum disk alanı kaplayacak şekilde depolanır ve bilgisayar ekranında olmasına rağmen gerçekmiş gibi görünür.

Üretim için gerçek bilgiler JewelCAD 3 boyutlu çizimlerinizin ağırlıklarını her ayar altın gümüş ve titanyum için hesaplar. Hızlı Prototipleme ve CNC için hazır … JewelCAD 3 boyutlu dataları otomatik şekilde hızlı prototipleme için hazırlar; Solidscape T66 Benchtop, JewelCAD Kuyum programında çizilmiş modeller için kullanılan hızlı prototipleme makinesidir; JewelCAD CNC makineleri üretimi için geleneksel kesme araçları da oluşturabilir .

1262 kez indirildi