99 Oyun Tek Pencere

LisansFreeware/Ücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
2100 kez indirildi

Puanlama

(2 oy)
Loading...

Geçen ay Fatsa`da idim.. E sonuçta fatsalıyız ve fındık zamanı gitme zamanı.. Zaten 5 senedir filanda gitmiyordum.. Şimdi bu konuda nerden çıktı diyenler olabilir.. Açıklayalım efenim hemen..

Fatsa`ya gitmeden evvel laaptopa bir dünya oyun koydum.. Yanlışlık olmasın yalnız.. Öyle Cd ebatında oyunalar değil.. Flash oyunlar indirdim sağdan soldan.. Hani Fatsa`sa 1 aylık zamanda arada sıkıntı açar oynarım dedim..

Böyle oynarken baktımki 300`e yakın oyundan hangini oynuyacağımı anlayamıyorum.. Oturdum bir akşam bu 300 oyun içinden beğendiklerimi seçtim.. Sonrada onları tek pencerede topladım..
Öyle warez filan değildir.. Bedava oynanan flash oyunları derledim topladım, exe yaptım.. Olay budur.. Oynada kudur filan derdimde neyse..

 

Aslında bunların hepsi flash oyunlar.. Tek pencereye koymak için exe yapmak gerekiyordu.. Yaptım tabiki..

Boyutu her oyunla birlikte büyüdü.. E her flash oyun ortalama 4 mb civarı.. Bunun 20 mb olanlarıda var.. Ortalama 5 mb olsa her oyun; 99×5= 455 Mb. yapar.. E bizim 99 oyunumuzda 455 Mb zaten..

Madem böyle birşey yaptın ado dedim paylaş bari horozz`da.. 99 oyunun yanına bilgisayarımda bulunan ve oynamayı çok sevdiğim 8 adet oyununda download linklerini ekledim programa..

  1. Jewel Ques Heritage
  2. Angry Birds Space
  3. Police Super Cars Racing
  4. Pastacı Okulu
  5. Bejeweled 3
  6. Peggle Extreme
  7. Çılgın Toplar DUO
  8. Chicken Invaders Ultimate Omlet

Eklediğim oyunlarda bunlar.. Bu oyunlarında fragmanlarını izleyip beğenirseniz download edebiliyorsunuz program yardımı ile.. Tabi öle serial filan istemez..

2100 kez indirildi